BİZİ YAKINDAN TANIYIN...

Firmamız; KARADENİZ GIDA NAK.İNŞ Olarak 2001 yılından beri gıda sektöründe faliyet göstermektedir 2016 yılı itibariyle yapi-gayrimenkul sektöründe faliyet göstermeye başlamıştır.

MİSYONUMUZ ;

KDZ Gayrimenkul Olarak;    Kalıcılığı Devam Eden ,Kendini Geliştiren, Gayrimenkul sektörünün gelişmesini sağlamak, yatırımcılara güven vererek doğru mülklere yönlendirmek Yaşam ve çalışma alanlarında, ihtiyaç duyulan her konuda şeffaf, güvenilir, hukuka uygun, kurumsal ve müşteri odaklı Profesyonel ve Sorunsuz yönetim hizmeti sunmak temel ilkemizdir.

VİZYONUMUZ ;

En Uygun Portföyü Sunmak

Güven ve Şeffaflık, Yenilikçi, Çağdaş, Müşteri Odaklı; Yeniliklerin peşinde koşma kararlılığımız, Alternatif çözümler yaratmadaki becerilerimiz, Olabileceğimizin en iyisi olma konusundaki ihtirasımız, Çalışan ,işveren ilişkilerinde mükemmeliyetçi tutumumuz, Kullandığımız teknoloji, Profesyonelliğimiz ve istekliliğimiz ile; Size; Optimum Maliyetlerle, etkin, verimli, müşteri memnuniyetine dayanan ve fark yaratan hizmet vaat etmekteyiz.

DEGERLERİMİZ ;

Sadece Hizmet bedeli almak için değil, faydalı bilgi sunmak

Geleneksel hizmet anlayışı değil alıcı ve satıcı elektronik ortamda tüm alt yapıdan yararlandırmak.

Müşterilerine en iyi hizmeti verebilmeyi ilke edinmek, Müşteri haklarına değer vermek, Müşteri gizliliğini sağlamak, Etik kurallara uymak, İnsana saygılı olmak, Sürekli iyileştirmeyi ve kalite yönetim sistemini benimsemektir.